Вина Тенеріфе

By in Новости with 0 Comments

Вина Тенерифе

Канарські острови всесвітньо відомі своїми винами, і Тенеріфе один з найбільших виробників. Виноград на Тенеріфе — це основна сільськогосподарська культура, і виноробство тут є найважливішою галуззю економіки.

Чёрный виноград

Канарські вина унікальні за смаковими якостями, так як виноград, з якого їх виготовляють, росте в м’якому кліматі на вулканічному грунті, що надає винам багатий букет ароматів і незвичайний смак. Вина Тенеріфе удостоєні безлічі міжнародних нагород в країнах Європи і Америки, їх подавали до столу королів Англії і Іспанії з часів початку виноробства на острові.

Виноград на Тенеріфе вирощують в 5 виноробних регіонах. Кожен славиться своїми особливими сортами винограду і винами.

Найбільший виноробний регіон острова — Tacoronte Acentejo, розташований в північній частині острова серед безлічі ярів. Тут виробляють білі, рожеві і червоні сорти вин. Найпопулярніші з них: рожеве Petit Verdot Rosado від бодегі Pagodelvicario; червоне Crater від бодегі Buten S.L .; червоне Autor від бодегі Monje; червоне Vendimia Seleccionada від бодегі Vina Norte.

Vina NorteВ регіоні Icoden-Daute-Isora, розташованому на схилах вулкана Тейде, так само роблять білі, рожеві і червоні вина, в їх число входить відоме на Канарах вино Мальвазія, вироблене з однойменних сортів винограду. Найпопулярніші вина тут: біле Vinatigo Blanco від бодегі Bodegas Vinatigo; біле Malvasia Dulce від бодегі Bodegas Vinatigo; біле Malvasia Tradicional від бодегі Tinoca; червоне Vinatigo Tintilla від бодегі D.O. Ycoden-Daute-Isora.

Malvasia Dulce

.

Виноробний край Valle de Orotava славиться родючими грунтами долини. Це дає винограду, що росте тут, особливий тонкий смак і аромат, що, звичайно ж, передається через вина. Популярні вина цього регіону: червоне Cruz del Teide Tinto Vendimia Seleccionada від бодегі Bodegas El Penitente; червоне ARAUTAVA Tinto Fermentado en Barrica від бодегі Bodegas El Penitente; червоне Gran Tehjda Selec від бодегі Bodega Valleoro.Cruz del Teide

Abona — найпівденніший виноробний регіон. У цьому регіоні велика кількість сонця і грунту багаті органікою. Тут виробляють білі, рожеві і червоні десертні вина. Успіхом користуються: біле Malvasia Essencia від бодегі Cumbres de Abona; рожеве Cumbritas від бодегі 38589; червоне Erwin від бодегі Frontos Abona.

Malvasia Essencia

Valle de Guimar — регіон на сході острова з виноградниками, розташованими на висоті 200-800 метрів над рівнем океану. Найбільш відомі вина регіону: ігристе Rondell від бодегі Rondell; біле Contiempo Vidueño від бодегі Arca de Vitis; ігристе Rose Semi Seco від бодегі Rondel.

Rose Semi Seco

Так само на острові користуються великим попитом вина, вироблені в приватних Фінк. Ці вина завжди поточного року, так як приватна виробництво невелике, і вони завжди мають особливий яскраво-виражений смак. Особливістю виробництва є те, що в вино не додають консерванти, тому з часом воно окислюється, а не старіє, і набуває дійсно оригінальний смак, їх якість знаходиться на дуже високому рівні.

Загалом, вибір вин великий. Залишилася справа за малим — вибрати улюблене! 🙂

Share This

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *