Тематичний парк «La Granja Verde»

By in Новости with 0 Comments

В самому серці долини Оротава розташувався унікальний тематичний парк «La Granja Verde» — місце, про яке мало хто чув і знає, але яке по праву заслуговує на увагу так само, як і інші відомі пам’ятки на Тенеріфе.

«La Granja Verde» займає площу в 10 000 м², розділену на кілька тематичних частин, присвячених рослинним культурам, тваринництву і гастрономії архіпелагу. Тут можна побачити понад 150 різних видів рослин, 16 видів тварин, деяких з яких ви ніколи не бачили, і вони стануть цікавим і пізнавальним відкриттям для вас.

З тварин тут можна побачити ослів, чорних свиней, верблюдів, кілька видів кіз, овець, а також тварин, завезених на острів — таких, як кролики, кури, лами.

Різні види фруктів в парку посаджені на різних терасах відповідно до виду культури і місця зростання на острові — від верхніх рівнів острова до узбережжя. У парку є 7 фруктових садів, 2 саду для овочів, сад ароматичних і медичних рослин, майданчик для практики школярів, які відвідують парк, спеціальне місце для проведення свят та інших заходів.

Одним з додаткових розваг в парку є поїздка верхи на поні або верблюді. Дітям це дуже подобається.

Також на території «Ла Грануючи Верде» знаходяться 2 ресторани, в яких подають традиційні канарські страви і пропонують страви сучасної кухні, приготовані з продуктів, вирощених на фермі парку. Не відмовте собі в можливості спробувати що-небудь незвичайне — блюдо або фрукти, які ви ніколи не їли.

Парк «La Granja Verde» — цікаве місце, відмінне для сімейного відпочинку. Місце, в якому ви ознайомитеся з канарської культурою і чудово проведете день в оточенні мальовничої природи.

Тематический парк “La Granja Verde”

Тематический парк “La Granja Verde”

Share This

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *